Skip to content Skip to footer

Kāpēc tēviem ir vērts apsvērt autiņbikšu abonēšanu?

Šodien dažādi abonēšanas pakalpojumi vairs nav nekāds retums. Viens no populārākajiem noteikti ir “Netflix”, kas lutina neskaitāmus filmu un seriālu cienītājus. Ar pāris klikšķiem interneta platformās nu iespējams parūpēties arī par regulāru produktu nonākšanu līdz mājas slieksnim. Tieši šis modelis ir pamatā arī latviešu vecāku radītajam autiņbikšu zīmolam GEGE. Abonēšanas pakalpojums jaunajiem vecākiem ļauj domāt par vienu rūpi mazāk.

 

 

Priekšrocības

Galvenā autiņbikšu abonēšanas priekšrocība ir laika ietaupījums. Tāpat izpaliek stress un situācijas “Tikko uzvilku pēdējās autiņbikses, bet ir pusnakts! Kurš un uz kurieni tagad brauks pirkt jaunas?” Īpaši pašlaik, kad visi tiek aicināti ievērot sociālo distancēšanos un izvairīties no jebkādas drūzmēšanās (jo īpaši veikalos), abonēšana lieliski palīdz. Vēl kāda nianse – šis pakalpojums var būt brīnišķīga dāvana jaunajiem vecākiem no kāda mīļa cilvēka, jo to var nokārtot attālināti, ievadot piegādes adresi un veidu.

Iespējams, teiksi: “Bet man pirms pirkšanas patīk preci paņemt rokā un pataustīt.” Lai gan galvenais GEGE darbības mērķis ir nodrošināt abonēšanas pakalpojumu, ir iespējams pasūtīt arī vienu autiņbikšu iepakojumu – lai saprastu, vai lielos iepakojumus ir vēlme abonēt.

Kā tas notiek?

GEGE mājaslapā vari norādīt, vai autiņbikses iegādāsies vienu reizi vai vēlies visas rūpes atstāt GEGE komandai un pakalpojumu abonēt kā regulāru ikmēneša piegādi. Viss, kas nepieciešams, – mājaslapā ievadīt savas kartes datus un norādīt piegādes adresi, regularitāti un autiņbikšu veidu. Ja mazulis no pasūtītā izmēra ir izaudzis, ar vienu klikšķi datus iespējams labot. Tāpat – ja ir mainījusies piegādes adrese vai abonēšanu vēlies pārtraukt. Visas korekcijas varēsi veikt bez jebkāda līgumsoda un sarežģītām darbībām platformā.

Kā tas sākās?

Attīstoties digitālajai videi un informācijas tehnoloģijām, pirmie “subscription” modeļi parādījās “IOS” un “Android” ierīcēs kā “parakstīšanās” uz telefonā lietojamu aplikāciju lejuplādi. GEGE komanda šī gada pavasarī realizēja ideju par pirmo autiņbikšu abonēšanas pakalpojumu Baltijā un Skandināvijā, jo saviem bērniem vēlējās labākas kvalitātes un saistošākas filozofijas produktu. Saprotot, ka šādi iespējams atvieglot jauno vecāku ikdienas soli, nu GEGE autiņbikses pieejamas ne tikai Latvijā, bet arī pārējās Baltijas valstīs, Zviedrijā, Somijā un Dānijā.

Vairāk par noderīgiem ieteikumiem pirms kļūšanas par tēvu un jaunajiem tēviem skatīt sadaļā “Es vēlos BŪT TĒVS”

Par projektu
Portāls vīriešiem, kurā atradīsiet aktuālāko informāciju vīriešu veselības un pārbaudes jautājumos.
No vienkāršiem līdz sarežģītiem tematiem vienuviet!
Kontakti

DKC © 2024. Visas tiesības aizsargātas.