Skip to content Skip to footer

Mēs esam izveidojuši divas, bet esam iesākuši darbu pie virknes brošūru un plakātu, kurus var izmantot, lai informētu vīriešus darba vietās un veselības centros.

Mūsu brošūru drukātās kopijas ir iespējams pasūtīt, sūtot savu informāciju pa e-pastu helmuts@movemberlatvija.lv Paziņojiet mums, cik eksemplāru vēlaties no katra. Pateicoties mūsu brošūru sponsoriem, mēs varam piedāvāt brošūras BEZMAKSAS. Tomēr mums ir jāsedz pasta izdevumi, tāpēc, veicot pasūtījumu, mēs jums izrakstīsim rēķinu šādi. Vai arī tos varat lejupielādēt šeit, lai tos izmantotu digitāli.

NODERĪGI RESURSI


Šeit ir dažas noderīgas brošūras un resursi, kurus varat lejupielādēt, lai iegūtu vairāk informācijas par vīriešu veselību un veselības pārbaudēm.

Par projektu

Mēs vēlamies, lai vīrieši Latvijā izdara pareizās izvēles jautājumos, kas saistīti ar viņu veselību, sniedzot viņiem informāciju par vīrieša veselību vieglā, vīriešiem saprotamā valodā. Par iespējā kā savu veselību uzlabot un kādas veselības pārbaudes veikt šodien un uzlabot savu dzīves kvalitāti ikdienā. Mēs vēlamies, lai mūsu brāļi, Tēvi un citi ģimenē svarīgie vīrieši mūs neatstātu no slīmībām, kuras savlaicīgi diagnosticējot ir ārstējamas. Mēs vēlamies lai vīrieši Latvijā dzīvotu ilgāku un veselīgāku dzīvi. 

Atbalstītāji

Uzņēmumi un organizācijas

Vīru Tests © 2021. Visas tiesības aizsargātas.

Grozs
  • No products in the cart.