Skip to content Skip to footer

Mēs esam izveidojuši divas paši un divas , sadarbībā ar Slimību Profilakses un Kontroles Centru, bet esam iesākuši darbu pie virknes brošūru un plakātu, kurus var izmantot, lai informētu vīriešus darba vietās un veselības centros.

Mūsu brošūru drukātās kopijas ir iespējams pasūtīt, sūtot savu informāciju pa e-pastu helmuts@movemberlatvija.lv Paziņojiet mums, cik eksemplāru vēlaties no katra. Pateicoties mūsu brošūru sponsoriem, mēs varam piedāvāt brošūras BEZMAKSAS. Tomēr mums ir jāsedz pasta izdevumi, tāpēc, veicot pasūtījumu, mēs jums izrakstīsim rēķinu šādi. 

PDF formātā lejuplādei visas brošūras ir pieejamas zemāk, spiežot uz attēlu.

NODERĪGI RESURSI


Šeit ir dažas noderīgas brošūras un resursi, kurus varat lejupielādēt, lai iegūtu vairāk informācijas par vīriešu veselību un veselības pārbaudēm.

Par projektu

Pareizās izvēles jautājumos, kas skar vīrieša veselību, veselības pārbaudes un atbildība pret sevi. Mēs esam, lai vīrietis apzinātos, cik forši ir būt vīrietim, sniedzot vīrietim saprotamā valodā informāciju par viņa veselību. Informējam par veselības pārbaudēm un riskiem, ko ņemt vērā, lai saglabātu augstu dzīves kvalitāti arī pēc desmit gadiem. Mūsu mērķis ir, lai vīrieši nemirtu no slimībām, kuras savlaicīgi diagnosticējot ir ārstējamas. Mēs vēlamies lai vīrieši Latvijā dzīvotu ilgu, kvalitatīvu un veselīgāku dzīvi. 

Atbalstītāji

Uzņēmumi un organizācijas

Vīru Tests © 2023. Visas tiesības aizsargātas.