Skip to content Skip to footer

PAKALPOJUMU SNIEGŠANAS NOTEIKUMI

Pēc pirkuma apmaksas, mēs uzsākam Jūsu pirkuma apstrādi. Tas notiek darba dienās no plkst. 08.00 līdz 17.00. Ja izvēlētā prece atrodas noliktavā, tā tiek sapakota un nodota piegādātājam 3 darba dienu laikā. Ja prece ir izpārdota, mēs uzsākam izvēlētās preces ražošanu. Preču izgatavošanas laiks var aizņemt 5-10 darba dienas. Jautājumu gadījumā vai arī ja nepieciešama ātrāka piegāde, par iespējām droši zvani vai raksti mums.

Jums ir tiesības saņemto preci mums atgriezt 14 dienu laikā pēc saņemšanas. Gadījumā, ja vēlaties to darīt, lūdzam, sazināties ar mums.

APMAKSAS VEIDI

1. Bankas karte
Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.
Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.

2. Bankas pārskaitījums
Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties “BANKAS PĀRSKAITĪJUMS”. Pēc pasūtījuma noformēšanas pabeigšanas mēs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim rēķinu apmaksai. Pēc maksājuma saņemšanas mūsu uzņēmuma kontā, Jūsu pasūtījums tiks nodots izpildei saskaņā ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu. Lūgums rēķinu apmaksāt 2 (divu) kalendāro dienu laikā pēc rēķina saņemšanas Jūsu e-pastā, pretējā gadījumā Jūsu pasūtījums var tikt anulēts.

PIEGĀDE

Pēc rēķina apmaksas, mēs sākam Jūsu izvēlētās preces ražošanu, kas ir radīta speciāli Jums. Preču izgatavošanas laiks var aizņem 5-10 darba dienas. Daļa preču jau ir gatavas izsūtīšanai uzreiz. Jautājumu gadījumā vai arī ja nepieciešama ātrāka piegāde, par iespējām droši zvani vai raksti mums.

Kad pasūtījums būs gatavs, mēs Jums to nosūtīsim ar izvēlēto piegādes veidu.

Par projektu
Portāls vīriešiem, kurā atradīsiet aktuālāko informāciju vīriešu veselības un pārbaudes jautājumos.
No vienkāršiem līdz sarežģītiem tematiem vienuviet!
Kontakti

DKC © 2024. Visas tiesības aizsargātas.