Skip to content Skip to footer
Izplatat mūsu veidotās vīriešu veselības brošūras

Ja jūs strādājat veselības jomā vai Jūsu darbības jomā lielākā daļa klientūras ir vīrieši un vēlaties izplatīt mūsu veselības informācijas brošūras, sazinieties ar mums. Katru gadu mēs izdalam simtiem brošūru darba vietām visā Latvijā. Apskatiet mūsu vīriešu veselības informācijas brošūru klāstu un pasūtiet šeit.

Ārsti, māsas un veselības profesionāļi

Mēs vienmēr cenšamies paplašināt brīvprātīgo veselības speciālistu tīklu, lai iepazīstinātu ar mūsu, vīriešu veselības veicināšanas pasākumiem, visā Latvijā. Ja vēlaties pievienoties mūsu personu un organizāciju tīklam, lai diskutētu un veicinātu vīriešus veikt veselības pārbaudes, lūdzu, sazinieties.

Diskusija par vīrieša veselību jūsu darba vietā

Mūsu organizētā interaktīvā vizuālā prezentācija un diskusija par vīriešu veselību ir lielisks veids, kā veicināt izpratni par vīriešu veselību savā darba vietā. Uzziniet vairāk par šo iespēju sazinoties ar mums.

Padalies ar stāstu

Mēs vienmēr meklējam jaunus un iedvesmojošus stāstus par paradumu maiņu un STIGMU graušanu. Ja jūs vai kāds jums pazīstams cilvēks ir mainījis savu dzīvi vai ir ietekmējis kāda tuva vīrieša veselības stāvokļa uzlabošanos, mēs labprāt no jums to uzzinātu. Tāpēc sazinieties ar mums.

Par projektu
Portāls vīriešiem, kurā atradīsiet aktuālāko informāciju vīriešu veselības un pārbaudes jautājumos.
No vienkāršiem līdz sarežģītiem tematiem vienuviet!
Kontakti

DKC © 2024. Visas tiesības aizsargātas.