Skip to content Skip to footer
Izplatat mūsu veidotās vīriešu veselības brošūras

Ja jūs strādājat veselības jomā vai Jūsu darbības jomā lielākā daļa klientūras ir vīrieši un vēlaties izplatīt mūsu veselības informācijas brošūras, sazinieties ar mums. Katru gadu mēs izdalam simtiem brošūru darba vietām visā Latvijā. Apskatiet mūsu vīriešu veselības informācijas brošūru klāstu un pasūtiet šeit.

Ārsti, māsas un veselības profesionāļi

Mēs vienmēr cenšamies paplašināt brīvprātīgo veselības speciālistu tīklu, lai iepazīstinātu ar mūsu, vīriešu veselības veicināšanas pasākumiem, visā Latvijā. Ja vēlaties pievienoties mūsu personu un organizāciju tīklam, lai diskutētu un veicinātu vīriešus veikt veselības pārbaudes, lūdzu, sazinieties.

Diskusija par vīrieša veselību jūsu darba vietā

Mūsu organizētā interaktīvā vizuālā prezentācija un diskusija par vīriešu veselību ir lielisks veids, kā veicināt izpratni par vīriešu veselību savā darba vietā. Uzziniet vairāk par šo iespēju sazinoties ar mums.

Padalies ar stāstu

Mēs vienmēr meklējam jaunus un iedvesmojošus stāstus par paradumu maiņu un STIGMU graušanu. Ja jūs vai kāds jums pazīstams cilvēks ir mainījis savu dzīvi vai ir ietekmējis kāda tuva vīrieša veselības stāvokļa uzlabošanos, mēs labprāt no jums to uzzinātu. Tāpēc sazinieties ar mums.

Par projektu

Pareizās izvēles jautājumos, kas skar vīrieša veselību, veselības pārbaudes un atbildība pret sevi. Mēs esam, lai vīrietis apzinātos, cik forši ir būt vīrietim, sniedzot vīrietim saprotamā valodā informāciju par viņa veselību. Informējam par veselības pārbaudēm un riskiem, ko ņemt vērā, lai saglabātu augstu dzīves kvalitāti arī pēc desmit gadiem. Mūsu mērķis ir, lai vīrieši nemirtu no slimībām, kuras savlaicīgi diagnosticējot ir ārstējamas. Mēs vēlamies lai vīrieši Latvijā dzīvotu ilgu, kvalitatīvu un veselīgāku dzīvi. 

Atbalstītāji

Uzņēmumi un organizācijas

Vīru Tests © 2023. Visas tiesības aizsargātas.