Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ehokardiogrāfija 


Ehokardiogrāfijs izmeklējums ir nepieciešams kardioloģisku pataloģiju aizdomu gadījumā.

Ehokardiogrāfija tiek veikta ar speciālām ultraskaņas iekārtām ar atbilstošu programmatūru un izmeklējumu zondēm. Diagnostika ir absolūtu nesāpīga un neinvazīva.

Mūsdienu diagnostikas tehnoloģiju attīstība ļauj iegūt arvien augstākas izšķirtspējas attēlus un izmeklējumu platformā integrēt mākslīgā intelekta funkcijas, kas iegūtos datus ļauj salīdzināt ap pasaules datu bāzēm un analizēt vēl nebijušā kvalitātē.

par ehokardiogrāfiju


Ar šo izmeklēšanas metodi diagnosticē:

  • sirds nepietiekamības pakāpi;
  • iegūtas un iedzimtas sirdskaites;
  • nosaka sirds sistolisko un diastolisko funkciju;
  • novērtē sirds vārstuļu stāvokli;
  • nosaka  paaugstināta asinsspiediena cēloni.

Svarīgi

Pateicoties nepārtrauktajam tehnoloģiju progresam, sirds un asinsvadu problēmas un riskus iespējams pamanīt ar vien agrāk, apsteidzot slimību un izvairotie no stāvokļa pasliktināšanās. Tāpēc aicinām nevilcināties ar vizīti pie speciālista!

Par projektu

Pareizās izvēles jautājumos, kas skar vīrieša veselību, veselības pārbaudes un atbildība pret sevi. Mēs esam, lai vīrietis apzinātos, cik forši ir būt vīrietim, sniedzot vīrietim saprotamā valodā informāciju par viņa veselību. Informējam par veselības pārbaudēm un riskiem, ko ņemt vērā, lai saglabātu augstu dzīves kvalitāti arī pēc desmit gadiem. Mūsu mērķis ir, lai vīrieši nemirtu no slimībām, kuras savlaicīgi diagnosticējot ir ārstējamas. Mēs vēlamies lai vīrieši Latvijā dzīvotu ilgu, kvalitatīvu un veselīgāku dzīvi. 

Atbalstītāji

Uzņēmumi un organizācijas

Vīru Tests © 2023. Visas tiesības aizsargātas.