Skip to content Skip to footer

VIRUTESTS.LV TIEK PIE STARPTAUTISKA PARTNERA VĪRIEŠU VESELĪBAS PROBLĒMU AKTUALIZĒŠANAI.

“MUMS BIJA SVARĪGI BŪT KOMANDĀ, KAS ATBALSTA VESELĪBU UN REGULĀRU SAVAS VESELĪBAS PĀRBAUDI. HELMUTS AKTĪVI RUNĀJIS PAR VĪRIEŠU VESELĪBAS PROBLĒMĀM LATVIJĀ, REDZĒJĀM “VĪRU TESTS”, KĀ LIELISKU PARTNERI, AR KURU AKTUALIZĒT TEMATU UN REALIZĒT KOPĪGUS MĒRĶUS. NEAIZMIRSTIET PĀRBAŪDĪT SEVI VIRUTESTS.LV!” komentē “Betsafe” pārstāvis Valters Rozmanis

2020.gadā Fonda Movember Latvija aizsāktā vīriešu veselības platforma www.virutests.lv ,lai veicinātu vīriešu veselības uzlabojumus Latvijā ieguvusi galveno atbalstītāju BETSAFE personā. Kā uzsver platformas idejas autors un vadītājs Helmuts Bēķis, šis ieguldījums ļaus plaformai sasniegt lielāku vīriešu auditoriju un veikt nepieciešamus uzlabojumus un papildinājumus platformas darbībā un tās popularizēšanā.

            Citējot urologu, Asociēto profesoru, Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikas vadītāju Vilni Lietuvieti, pirms15 gadiem nebija iedomājama vai pat utopiska šķita doma,ka par vīriešu veselību tiks runāts mediju un valstiskā līmenī.Dotajā brīdī, pacientu organizācijām veiksmīgi sadarbojoties ar ārstiem, šis , sabiedrībai tik svarīgais jautājums ieguvis aktualitāti kā sabiedrības tā politikas lēmēju acīs. Vīriešu veselības platforma virutests.lv , kas ik gadu rīkojot aktivitātes vīriešu veselības mēnesī novembrī, lai pievērstu uzmanību konkrēti prostatas vēža diagnostikai ir bijis liels palīgs, lai  vīrietis pret savu veselību izturētos atbildīgāk, reicot rutiīnas veselības pārbaudes, profilaktiski, nevisgaidot  simptomus.

            Platformas virutests.lv radīšanā daudz palīdzēja entuziasms un starptautiskā iegūtā pieredze, par vīriešu veselībaspolitikas aktulaizēšanu,pacientubiedrības vadīšanu un pieredze organizējot dažāda veida veselības profilakses pasākumus vīriešiem. Lai platforma un kustība turpinātu savu darbību, attīstītoties un pilnveidojoties, tāpat kā citās situācijās, tai nepieciešamas finanses, jo ne visus pakalpojumus iespējams iegūt bezmaksas. Tieši šī iemesla pēc ziņa, ka viens no vadošajiem spēļu un izklaides portāliem pasaulē ar īpaši plašu spēļu izvēli un iespaidīgiem vinnestiem Betsafe noticēja platformas un kustības darbībai, ir svarīgs ieguvums vīriešuveselības uzlabojumiem. “Betsafe” zīmols pieder Stokholmas fondu biržā kotētajai Betsson AB, kas ir viens no pasaules līderiem interneta azartspēļu nozarē vairāk, kā 50 gadus.

        “Jau sešus vai pat septiņus gadus ņemot dalību  dažāda līmeņa dikusijās,darba grupās, pašvladību, valsts un Eiropas līmenī, no savas pieredzes varu  teikt, ka bez partneriem, ar ko ir kopīgs redzējums, lielus projektus realizēt ir ļoti grūti vai pat neiespējami. Esmu patiesi priecīgs,ka pavisam droši varam teikt, ka vīriešu veselības platformai ir pamats un partneris veiksmīgai attīstībai.” piebilst Helmuts Bēķis.

Par projektu
Portāls vīriešiem, kurā atradīsiet aktuālāko informāciju vīriešu veselības un pārbaudes jautājumos.
No vienkāršiem līdz sarežģītiem tematiem vienuviet!
Kontakti

DKC © 2024. Visas tiesības aizsargātas.