Skip to content Skip to footer

2023 gada vīru tests gājiens vīriešu veselībai

Ar  solījumu  veikt vismaz vienu veselības pārbaudi nākamajā gadā 20. novembrī pulksten 14:00 pie Brīvības pieminekļa, vīrieši un viņu ģimenes tiek aicinātas doties “ŪSU GĀJIENĀ”, lai pievērstu uzmanību vīriešu veselībai. Pirmie 120 reģistrētie gājiena dalībnieki saņems pārsteiguma dāvanu, reģistrēties gājienam aicinām te: saite

Šoreiz vīriešu mēneša uzsvars ir veselības pārbaudes nepieciešamība un galvenais akcents gājiena būtībai ir konkrēta rīcība – vīrieša goda vārds veikt vismaz vienu veselības pārbaudi nākamā gada laikā. Gājiena sauklis ir Esi vesels vīrietis!

Gājiena aktīvists Aivis Ceriņš aicina:Gājienā gaidītas ir arī ģimenes, jo vīrietis ir daļa no ģimenes. No vienas puses, tas ir par mūsu tēviem, brāļiem, draugiem, no otras, tas ir mums pašiem. Šis Novembris ir Mūsu mēnesis, vīriešu veselības mēnesis!”

Gājiens plānots aptuveni 3 km, ko mērenā tempā varēs veikt pie jebkuras fiziskās sagatavotības. Pēc gājiena savā GPS navigācijas sistēmā gājiena dalībnieks varēs apskatīties, zīmējumu, ko būs uzzīmējis. Gājienā dalību apstiprinājuši virkne sabiedrībā zināmu kungu – Dainis Zāģeris, Jānis Romanovskis, Aivis Ceriņš, Aivars Šmaukstelis, Fiņķis un citi.

Katru gadu novembrī tiek aktualizēts jautājums par prostatas veselību, par nepieciešamajām pārbaudēm, vīrieši tiek aicināti apmeklēt savu urologu, nodot asins analīzes laboratorijā un sekot līdzi prostatas specifiskā antigēna rādītājiem. Kustības Vīru Tests vēstnesis Ansis Klintsons: “Esmu novērojis, ka reizēm aktīvākie Movember dalībnieki un kuplo ūsu īpašnieki ir gados jaunāki vīrieši un nereti veids kā tiek uzrunāti “vīrieši parastie” ir par sarežģītu. Es aicinu vīriešus sākt ar vismaz vienu veselības pārbaudi nākamā gada laikā arī tad, ja vīrietis nav sasniedzis 45 gadu slieknsi. Visi zinām, ka bez prostatas ir arī acis, ausis, sirds un aknas, tamdēļ, ikviena veselības pārbaude dod iespēju apliecināt sev, ka viss ir kārtībā vai savlaicīgi atrast “ķibeli”, ko izārstēt!” Vīru Tests atgādina, ka sekot līdzi savai veselībai un nepieciešamajām pārbaudēm ir vienkārši, jo vīriešu veselības platformā VĪRU TESTS ir izstrādāts veselības pulkstenis, kur ikviens vīrietis, ievadot savu vecumu, redzēs nepieciešamās veselības pārbaudes atbilstoši vecumam. 


Pieteikšanās anketa: šei

Par projektu
Portāls vīriešiem, kurā atradīsiet aktuālāko informāciju vīriešu veselības un pārbaudes jautājumos.
No vienkāršiem līdz sarežģītiem tematiem vienuviet!
Kontakti

DKC © 2024. Visas tiesības aizsargātas.