Skip to content Skip to footer

3. Novembris – Lielākās vīriešu veselības platformas atklāšana.

11. - 18. Novembris - vīrišķīgs sveiciens latvijai 102

14. Novembris – Fonda Movember Latvija aktivitātes Valmierā , Valmieras Olimpiskajā Centrā, lekcija, veselības pārbaudes, urologa ieteikumi. Pasākuma noslēgumā basketbola spēle Valmiera/GLASS – VEF Rīga.

21. Novembris. Fonda Movember Latvija aktivitātes Talsos. Diskusija un lekcija ar Fonda Movember Latvija, onkoloģisko pacientu apvienības ONKOALIANSE, Pārmantotā vēža kabineta pārstāvjiem. Lekcija par valsts apmaksātajām veselības pārbaudēm, onkoloģisko pacientu un tuvinieku tiesībām, pacientu stāsti un pacientu aizstāvības biedrību darbība. BEZMAKSAS PSA analīzes un sportiski izaicinājumi ar spēkavīru Daini Zāģeri.

28. Novembris , Fonda Movember Latvija 4! Movember labdarības triatlons ar sabiedrībā zināmu kungu dalību. Galda spēles, sacensības un diskusijas par vīriešu veselības pārbaudēm, stigmām un iespējām tās mainīt. 

atbalstītāji:

Par projektu

Mēs vēlamies, lai vīrieši Latvijā izdara pareizās izvēles jautājumos, kas saistīti ar viņu veselību, sniedzot viņiem informāciju par vīrieša veselību vieglā, vīriešiem saprotamā valodā. Par iespējā kā savu veselību uzlabot un kādas veselības pārbaudes veikt šodien un uzlabot savu dzīves kvalitāti ikdienā. Mēs vēlamies, lai mūsu brāļi, Tēvi un citi ģimenē svarīgie vīrieši mūs neatstātu no slīmībām, kuras savlaicīgi diagnosticējot ir ārstējamas. Mēs vēlamies lai vīrieši Latvijā dzīvotu ilgāku un veselīgāku dzīvi. 

Atbalstītāji

Uzņēmumi un organizācijas

Vīru Tests © 2021. Visas tiesības aizsargātas.

Grozs
  • No products in the cart.