Skip to content Skip to footer

Ik gadu Latvijā un visā pasaulē novembrī tiek pievērsta īpaša uzmanība vīriešu veselībai. Kustība ir veselības pamatā, tāpēc arī MyFitness klubos MOVEMBER  atzīmēsim ar muskuļiem!

MyFitness rganizē 4 īpašus MOVEMBER treniņus, kuros aicina piedalīties vīriešus, kas vēlas uzlabot veselību caur kustību un dažādot savu treniņu pieredzi sporta klubā. Un tas nav viss! Novembrī apmeklēt sporta klubu un kļūt par pastāvīgu biedru izdevīgāk! Tāpat iepriecināsim vīrus ar dažādiem pārsteigumiem un ieteikumiem stipras veselības uzturēšanai!

 

TRENIŅI

  • 9.novembrī plkst. 18:30 – 20:00  MyFitness Alfa, GRIP + VERVE, treneris Lauris
  • 14.novembrī plkst. 7:00 – 8:30 MyFitness Matīss, Studio X + ABL, treneris Inārs
  • 24.novembrī plkst. 18:30 – 20:00 MyFitness Sāga, Functional Training + Pilates, treneris Ivans
  • 29.novembrī plkst. 12:00 – 13:30 MyFitness Rīga Plaza, BOXBOX + Power, Balance & Stretching, treneris Aleksis

Ja neesi MyFitness biedrs, tad vari apmeklēt treniņu, ja tajā ir brīva vieta.

 

VĪRU TESTS

MOVEMBER ietvaros aicinām ikvienu vīrieti pievērst pastiprinātu uzmanību savai un savu draugu veselībai, tāpec aicinām izpildīt Vīru testu, ar kura palīdzību viegli noskaidrot minimālās veselības pārbaudes, kas jāveic attiecīgā vecumā. MyFitness klubos pieejami arī nelieli bukleti, kas būs kā špikeris un ceļvedis dodoties pie ārsta. Aicinām ikvienu to paņemt sev līdzi un padalīties ar draugiem.

 

DĀVANAS UN PĀRSTEIGUMI

Mūsu draugi no Gillette un Old Spice ir sagādājuši brīnišķīgas dāvanas! Jo biežāk apmeklēsi klubu, jo lielāka iespēja, ka atradīsi skapītī pārsteigumu!

Par projektu

Pareizās izvēles jautājumos, kas skar vīrieša veselību, veselības pārbaudes un atbildība pret sevi. Mēs esam, lai vīrietis apzinātos, cik forši ir būt vīrietim, sniedzot vīrietim saprotamā valodā informāciju par viņa veselību. Informējam par veselības pārbaudēm un riskiem, ko ņemt vērā, lai saglabātu augstu dzīves kvalitāti arī pēc desmit gadiem. Mūsu mērķis ir, lai vīrieši nemirtu no slimībām, kuras savlaicīgi diagnosticējot ir ārstējamas. Mēs vēlamies lai vīrieši Latvijā dzīvotu ilgu, kvalitatīvu un veselīgāku dzīvi. 

Atbalstītāji

Uzņēmumi un organizācijas

Vīru Tests © 2023. Visas tiesības aizsargātas.