Skip to content Skip to footer

3. Novembris – Lielākās vīriešu veselības platformas atklāšana.

11. - 18. Novembris - vīrišķīgs sveiciens latvijai 102

14. Novembris – Fonda Movember Latvija aktivitātes Valmierā , Valmieras Olimpiskajā Centrā, lekcija, veselības pārbaudes, urologa ieteikumi. Pasākuma noslēgumā basketbola spēle Valmiera/GLASS – VEF Rīga.

21. Novembris. Fonda Movember Latvija aktivitātes Talsos. Diskusija un lekcija ar Fonda Movember Latvija, onkoloģisko pacientu apvienības ONKOALIANSE, Pārmantotā vēža kabineta pārstāvjiem. Lekcija par valsts apmaksātajām veselības pārbaudēm, onkoloģisko pacientu un tuvinieku tiesībām, pacientu stāsti un pacientu aizstāvības biedrību darbība. BEZMAKSAS PSA analīzes un sportiski izaicinājumi ar spēkavīru Daini Zāģeri.

28. Novembris , Fonda Movember Latvija 4! Movember labdarības triatlons ar sabiedrībā zināmu kungu dalību. Galda spēles, sacensības un diskusijas par vīriešu veselības pārbaudēm, stigmām un iespējām tās mainīt. 

atbalstītāji:

Par projektu

Pareizās izvēles jautājumos, kas skar vīrieša veselību, veselības pārbaudes un atbildība pret sevi. Mēs esam, lai vīrietis apzinātos, cik forši ir būt vīrietim, sniedzot vīrietim saprotamā valodā informāciju par viņa veselību. Informējam par veselības pārbaudēm un riskiem, ko ņemt vērā, lai saglabātu augstu dzīves kvalitāti arī pēc desmit gadiem. Mūsu mērķis ir, lai vīrieši nemirtu no slimībām, kuras savlaicīgi diagnosticējot ir ārstējamas. Mēs vēlamies lai vīrieši Latvijā dzīvotu ilgu, kvalitatīvu un veselīgāku dzīvi. 

Atbalstītāji

Uzņēmumi un organizācijas

Vīru Tests © 2021. Visas tiesības aizsargātas.

Grozs
  • No products in the cart.